11 квітня 2016 р. Друззі наші молодші. Новини з зоопарку
Друзі наші молодші. Новини з зоопарку
11 квітня 2016 року
Триває будівництво літьніх вольєрів та зімнього приміщення для жірафів. Виконані роботи з улаштування огородження літнього вольєру. Загальна площа двох літніх вольєрів складає близько 2000 метрів квадратних. Виконано каркас будівлі зімнього вольєру загальною площею 540 метрів квадратних. Підведені мережі водопровіду, каналізації, опалення будівлі. Виконан частково благоустрій терріторії. Завершення будівництва планується на друге півріччя 2016 року.
18 березня 2016 р. Триває будівництво 6-ти поверхової житлової будівлі у Лісках
Триває будівництво 6-ти поверхової житлової будівлі у Лісках
18 березня 2016 року
Виконані роботи з будівництва коробки будівлі. Проектом передбачається утеплення стін мінераловатними негорючими панелями з послідуючим оздобленням декоративною штукатуркою. Улаштування покрівлі передбачається з бітумної черепиці по нісучим кроквам з металевих балок. Утеплення покрівлі базальтовою ватою. Будівництво передбачає індівідуальне опалення. Прилегла теріторія буде вимощена тротуарною плиткою та огороджена парканом. Передбачаютья паркувальні мста та дитячий майданчик.
27 вересня 2015 р. Оголошується конкурс на розробку концепції забудови ділянки
Тендер
27 вересня 2015 року
Оголошується конкурс на розробку концепції забудови ділянки
27 вересня 2015 р. Оголошується конкурс на встановлення систем відеоспостереження
Тендер
27 вересня 2015 року
Оголошується конкурс на встановлення систем відеоспостереження
27 вересня 2015 р. Шановні постачальники матеріалів та послуг на нашому сайті у розділі “закупівлі” постійно оновлюється інформація стосовно поточних закупівель. Запрошуємо до участі.
Запрошуємо до участі
27 вересня 2015 року
Шановні постачальники матеріалів та послуг на нашому сайті у розділі “закупівлі” постійно оновлюється інформація стосовно поточних закупівель. Запрошуємо до участі.
17 вересня 2015 р. Розпочато будівництво Антонівської школи-інтернату
Розпочато будівництво Антонівської школи-інтернату
17 вересня 2015 року
ТОВ “Миколаївміськбуд” почало будівництво Антонівської школи-інтернату у с. Антонівка, Новоодеського району, Миколаївської області. Проект передбачає демонтаж аварійного спального корпусу існуючої школи інтернату та послідуюче будівництво нового двоповерхового спального корпусу. Кошторисна вартість будівництва складає близько 9 мільйонів гривень. Будівництво здійснюється за кошти обласного бюджету Миколаївської області.
15 вересня 2015 р. Розпочато будівництво приміщення для жирафів на території КП “Миколаївський зоопарк”
Розпочато будівництво приміщення для жирафів на території КП “Миколаївський зоопарк”
15 вересня 2015 року
ТОВ “Миколаївміськбуд” почало будівництво приміщення для жирафів на території КП “Миколаївський зоопарк”. Проект передбачає будівництво літніх вольєрів та приміщень для утримання жирафів у холодну пору року. Завершення будівництва планується літом 2016 року. Фінансування будівництва здійснюється за кошти міського бюджету.
10 вересня 2015 р. Триває будівництво 6-ти поверхової житлової будівлі по вул. Крилова, районі Ліски м.Миколаєва
Триває будівництво 6-ти поверхової житлової будівлі по вул. Крилова, районі Ліски м.Миколаєва
10 вересня 2015 року
Триває будівництво 6-ти поверхової житлової будівлі по вул. Крилова, районі Ліски м.Миколаєва. Проект передбачає будівництво 1, 2, 3 -х кімнатних квартир. Завершення будівництва планується весною 2016 року.
20 серпня 2015 р. Миколаївські спонсори будівництва блок-посту
Миколаївські спонсори будівництва блок-посту
20 серпня 2015 року
На сайті Миколаївської ОДА повідомляли, що в напрямку Дніпропетровськ-Миколаїв встановлено фортифікаційна споруда. На затвердження проекту, виготовлення конструкції і установку блокпоста пішло майже 2 місяці і за попередніми даними більше 300 тисяч гривень. Миколаївська облдержадміністрація представила перелік спонсорів, кошти яких були зібрані спонсорами і небайдужими миколаївцями в числі яких був ТОВ "Миколаївміськбуд".
15 серпня 2015 р. Розпочато реконструкцію вбудованно-прибудованих приміщень
Розпочато реконструкцію вбудованно-прибудованих приміщень
15 серпня 2015 року
ТОВ “Миколаївміськбуд” почало реконструкцію вбудованно-прибудованих приміщень під житло для малозабезпечених слоїв населення по вул. Айвазовського 3, м. Миколаєва. Реконструкція передбачає улаштування 1 та 2 кімнатних квартир. Завершення будівництва планується у 2016р.
10 серпня 2015 р. Будівництво приміщень для утримання та літнього вольєру для слонів на території Миколаївського зоопарку
Будівництво приміщень для утримання та літнього вольєру для слонів на території Миколаївського зоопарку
10 серпня 2015 року
Триває будівництво приміщень для утримання та літнього вольєру для слонів на території Миколаївського зоопарку. Побудовано огороджувальні конструкції вигулу слонів. Завершення будівництва планується у листопаду поточного року.
7 серпня 2015 р. Привітіння зі святом Дня Будівельника
Привітіння зі святом Дня Будівельника
7 серпня 2015 року
Колектив ТОВ “Миколаївміськбуд” вітає усіх будівельників зі святом Дня Будівельника.
З усіх питань проведення конкурсних торгів звертайтесь за телефоном (факс):
(0512) 76-81-98
E-mail: відділ закупок та постачання - snab@mmb.com.ua
#

Наші можливості

Фото наших закінчених об'єктів

#

Тендерні закупівлі

Перелік тендерних закупівель
ТОВ "Миколаївміськбуд"